Naujienos
Akcijos ir naujienos

Naujienos

2017.06.16
Polo, kurio pardavimai siekia daugiau kaip 14 milijonų vienetų, yra vienas iš populiariausių kompaktiškos klasės automobilių pasaulyje. Naujasis Polo yra sportiškesnis, galingesnis, novatoriškesnis, dar labiau kerintis. Šis automobilis puikuojasi visiškai nauju išorės ir vidaus dizainu, jis yra kur kas erdvesnis, pasižymi skaitmeniniam pasauliui pritaikyta naujos struktūros vairuotojo vieta, efektyviais benzininiais ir dyzeliniais varikliais bei daugybe asistavimo vairuotojui sistemų, kurios anksčiau buvo tiekiamos tik Golf ir Passat.
2017.05.22

Aukštosios ekonomikos mokyklos automobilių institutas (CAM) įvertino Volkswagen gamintojų pastangas ir pasiekimus, kurie atsispindi naujuose šio ženklo modeliuose. CAM ekspertai pripažino, kad Volkswagen yra  „Inovatyviausias serijinės gamybos ženklas“ („Most Innovative Volume Brand“). Taip pat Vokietijoje veikiantis institutas koncernui skyrė ir du papildomus apdovanojimus: už „Sąsajas ir jungiamumą“ („Interface & Connectivity“) bei už „Autonominį vairavimą ir saugumą“ („Autonomous Driving & Safety“).

2016.09.21

• Hanoveris / Ofenbachas, 2016 m. rugsėjo 8 d. – pasaulinė naujojo „Crafter“ premjera
• 4 baziniai modeliai, 3 ilgiai, 3 aukščiai – iš viso 69 variantai!
• Ekonomiškas, nes sunaudoja mažai degalų bei mažiau reikia išleisti priežiūrai ir aptarnavimui – mažos vadinamosios bendros įrangos naudojimo sąnaudos (TCO)
• Priekiniai arba galiniai varomieji ratai, rankinė arba automatinė pavarų dėžė ir „4MOTION“ visais ratais varomas variantas

Aprūpintas 5,5 metrinių tonų maksimalia naudingąja apkrova, didesniu maksimaliu krovinių dydžiu (18,4 m3) ir puikiu varomųjų ratų bei variantų pasirinkimu, naujasis „Crafter“ siūlo išskirtinai funkcionalius sprendimus kasdieniams poreikiams, visose srityse atitikdamas klientų poreikius individualioms transporto užduotims.

2016.08.03

Kaip niekada anksčiau praktiškas, ekonomiškas ir naujoviškas:

• 4 pagrindiniai modeliai, 3 ilgių, 3 aukščių
• Galimi priekiniai, galiniai ar visi varantieji ratai, su rankine ar automatine pavarų dėže
• Visiškai nauja transporto priemonė, jos oro pasipriešinimo koeficientas yra 0,33
• Turi patobulintą krovininių automobilių dyzelinį variklį
• Daugybė pagalbinių sistemų vairuotojui
• Moderni gamyba naujoje gamykloje, specialiai pastatytoje automobiliui Crafter Vžesnioje, Lenkijoje

Hanoveris, 2016 m. liepos 28 d. – į klientą orientuoti transporto sprendimai, siūlantys didžiausią ekonomiškumo laipsnį. Būtent siekiant tokio tikslo buvo preciziškai sukurtas naujasis Crafter, remiantis įvairių vartotojų grupių poreikiais ir reikalavimais. Štai kodėl šis modelis gali pasigirti geriausiomis charakteristikomis tarp savo grupės transporto priemonių, jis pirmauja daugiau kaip šešiose kategorijose. Tai tikras orientavimosi į klientą šedevras.

2016.07.26
Atostogos – kelionių ir poilsio metas. Daugelis vairuotojų iki kelionės tikslo per atostogas automagistralėmis sukaria ne vieną tūkstantį kilometrų. Būtent tokioms ilgoms kelionėms greitkeliais ir pritaikytas beveik į visus Volkswagen modelius montuojamas adaptyvinis tempomatas.
2016.07.26
2010 m. Volkswagen koncernas priėmė aplinką tausojančios gamybos diegimo ilgalaikę strategiją, apimančią laikotarpį iki 2018 m., ir paskelbė vadinamąją „Think Blue. Factory“ iniciatyvą. Šis dokumentas numato, jog per ateinančius metus Volkswagen gamyba visame pasaulyje taps bent 25% ekologiškesnė, nei strategijos priėmimo momentu. Volkswagen gamybos organizavimo padalinio pranešime spaudai tvirtinama, kad dauguma strategijos tikslų jau pasiekta anksčiau nei buvo planuojama, t.y., per 5, o ne per 8 tam skirtus metus. Todėl jau dabar būtina planuoti tolesnes gamybos draugiškumo aplinkai didinimo priemones.
2016.07.11
Automobilių gamybos gigantas Volkswagen Group koncernas ir Pietų Korėjos elektronikos milžinas - LG Electronics bendrovė pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl naujos kartos išmaniosios automobilių sąsajos kūrimo. Inžinieriai viliasi, jog ši sąsaja užtikrins tvarią jungtį tarp automobilio išmaniosios įrangos bei išmaniosios elektronikos ir vadinamųjų išmanaus namo sistemų.
2016.07.11
Naujausios laidos didysis furgonas Volkswagen Crafter į gatves išriedės jau šį rudenį. Tai bus visiškai naujas komercinis transporteris, nuo pradžių iki galo sukurtas atsižvelgiant į klientų pageidavimus.
2016.06.28
Neseniai debiutavęs antrosios kartos Volkswagen Tiguan Europoje įtakingos nepriklausomos vartotojų teisių gynimo organizacijos Euro NCAP bandymų stotyje negailestingai sudaužytas tikrinant automobilio saugumą. Pademonstravęs neįtikėtinai aukštus rezultatus, jis pelnė aukščiausią – net 5 žvaigždučių įvertinimą, liudijantį, kad, beje kaip ir jo pirmtakas, buvo ir išlieka vienu iš saugiausių Europos automobilių.
2016.06.28
Volkswagen bendrovė vairavimo pagalbininkų sąrašą papildė Trailer Assist įranga, gerokai palengvinančia manevravimą su priekaba atbuline eiga. Šis pagal užsakymą montuojamas mechaninių ir elektroninių priemonių kompleksas šiuo metu diegiamas naujuose Volkswagen Passat, Tiguan ir Touran automobiliuose. Netolimoje ateityje tikimasi išplėsti modelių skaičių, kuriuose būtų taikoma ši naujovė. Trailer Assist vairavimo pagalbininkas sukurtas išanalizavus šūsnį Volkswagen klientų atsiliepimų ir sumodeliavus tūkstančius keblių manevravimo su priekaba situacijų, žinoma, ir atsižvelgus į priekabos tipą bei pobūdį. Todėl pagalbininko naudą pajus visi priekabų naudotojai, nepriklausomai nuo to, kas prikabinta ant buksyravimo kablio – pripučiama valtis, cisterna su vandeniu, platforma su motociklu, ar būda, kurioje - gyvas arklys.
2016.06.28
Daugelis vairuotojų navigacine sistema naudojasi pagal paskirtį, t.y., ją pasitelkia kaip orientyrą kai reikia nuvažiuoti į tolimą rajoną, retai lankomą gatvę arba kaip nors susiorientuoti svetimame mieste. Važiuojant gerai pažįstamais maršrutais, navigacinės sistemos paslaugų dažniausiai nereikia – juk kelias ir taip žinomas.
2016.06.28
2016 m. pradžioje Las Vegase įvykusioje CES 2016 buitinės elektronikos parodoje Volkswagen pademonstravo futuristinių formų elektra varomą koncepcinį autobusiuką Volkswagen BUDD-e. Atvėręs mikroautobusams būdingas dideles slankiojančias dureles, vairuotojas ir keleiviai panyra į prabangaus lengvojo automobilio interjerą. Pasukus užvedimo raktelį, nušvinta futuristinis elektroninis rodmenų skydas ir pradeda tyliai burgzti galingas elektros variklis, maitinamas išmanios ypač talpių akumuliatorių sistemos. Šiuo metu BUDD-e tapo Volkswagen ateities elektrinio mobilumo ambasadoriumi ir keliauja po įvairiose šalyse vykstančius elektromobilių propagavimo ir kitokius teminius renginius, reprezentuodamas netolimoje ateityje pasirodysiančią naują, aplinkos visiškai neteršiančių automobilių kartą.
2016.05.17
Aukšto technologijų ir puikių ekonominių rodiklių pikapus Amarok gaminantis Volkswagen komercinio transporto padalinys Volkswagen Nutzfahrzeuge žengia į prestižinių pikapų segmentą, ketindamas pradžiuginti galingų bei prabangių amerikietiško stiliaus pikapų mėgėjus. Neseniai šio modelio variklių asortimentą papildė įdomus 165 kW (224 AG) pajėgumo 3.0 V6 TDI variklis, išvystantis iki 550 Nm sukimo momentą.
2016.05.17
Plus X Award – 2003 metais įsteigtas tarptautinis technologijų, sporto ir gyvenimo būdo konkursas, kurio vertinimo komisiją sudaro kompetentingi 25 ūkio šakų ekspertai iš įvairių pasaulio šalių. Vertinant konkursui pateiktus gaminius ir paslaugas, ypatingas dėmesys skiriamas naujoviškumui, tvarumui ir pridėtinei vertei.
2016.04.25
Aukšto technologiškumo ir puikių eksploatacinių savybių pikapus Amarok gaminantis Volkswagen komercinio transporto padalinys Volkswagen Nutzfahrzeuge ketina pradžiuginti prabangių amerikietiško stiliaus pikapų mėgėjus. Šiomis dienomis pristatytas šiek tiek pakeisto dizaino ir prabangiai sukomplektuoto Volkswagen Amarok pikapo eskizas. Gamintojas tvirtina, kad tai būtų erdvi transporto priemonė su atviru kėbulu, važiuojanti sklandžiai kaip lengvasis automobilis ir nesibijanti visureigiui įprastos bekelės.
2016.04.25
Volkswagen pasirašė sutartį su eismo sektoriaus informacinių technologijų bendrove Coodriver GmbH. Strateginiai partneriai savo jėgas vienija spręsdami vieną opiausių eismo saugumo problemų – kaip išvengti skaudžių avarijų, kurias sukelia į kelią netikėtai išbėgantys vaikai.
2016.03.25
Prieš pusmetį IAA Frankfurto automobilių salone buvo pristatytas antrosios kartos Volkswagen Tiguan. Dabar šį modelį jau galima užsisakyti Volkswagen autosalonuose. Lietuvoje ir Latvijoje jo kaina prasideda nuo 21583 eurų, o Estijoje - nuo 21404 eurų.
2016.02.29
Volkswagen gamintojai prognozuoja, kad šių metų Ženevos autosalone daugiausiai dėmesio susilauks atnaujinto dizaino mažylis Volkswagen up!, turintis įspūdingą pagerinto junglumo ir papildomos įrangos sąrašą, bei iki šiol nematytas įspūdingas konceptas, harmoningai vienijantis geriausius kompaktinės klasės ir prieinamo SUV bruožus.
2016.02.29
Volkswagen kartu su pasaulinio garso audio aparatūros gamintoju BeatsAudioTM ėmėsi neįprasto bendro projekto. Jie neapsiribojo formalia tarpusavio reklamos ir marketingo sutartimi, bet sukūrė keletą trankios muzikos doze trykštančių nedidelių automobiliukų, sumontuodami juose ypač galingą aukštos klasės garso aparatūrą. Iki šiol įprasta, kad tokių sumanymų imdavosi nebent tiuningo ateljė ar pavieniai entuziastai. Ženevos autosalone bus pademonstruoti up! beats ir Polo beats konceptai, kuriuose sumontuota įspūdinga aukštos klasės 300 W galios garso sistema. Nors šie automobiliukai Volkswagen modelių hierarchijoje dabar turi koncepto statusą, vėliau jie greičiausiai taps pagal užsakymą patiekiamais vienetiniais modeliais.
2016.02.19
Naujausios laidos Volkswagen modeliai ir prototipai konkursuose ir apžiūrose tiesiog šluote šluoja prizus, užkariaudami daugelio pirkėjų simpatijas. Dviejuose prestižiniuose Plus X Awards ir iF Design Awards dizaino konkursuose naujieji Tiguan, Touran ir BUDD-e pelnė net penkis aukščiausius įvertinimus, nepalikdami konkurentams nė menkiausio šanso.
2016.02.17
Tradiciniame konkurse Best cars 2016 Vokietijos automobilių žurnalo auto, motor und sport skaitytojai rinko geriausius automobilius. Šiemet, jau 40 kartą surengtame, jubiliejiniame konkurse varžėsi 360 automobilių, suskirstytų į dešimt klasių. Konkurso nugalėtoju kompaktinės klasės kategorijoje tapo naujausios kartos Volkswagen Golf.
2016.02.17
R-Line komplektacija atskleidžia daugelio Volkswagen modelių sportinį charakterį. Nuo gegužės šio paketo išorės ir vidaus elementai bus montuojami ir Golf Sportsvan, o paketas kainuos nuo 1000 eurų.
2016.02.02
Vokietijoje pamėgtas praktiškų patarimų žurnalas Guter Rat ir analogiško profilio Rytų Vokietijos leidinys SUPERillu jau 16 kartą surengė „Auto der Vernunft" (liet.: „Protingas pasirinkimas”) konkursą, kuriame skaitytojai rinko praktiškiausią ir labiausiai gyvenimo realijas atitinkantį automobilį. Universalų ir vienatūrių jungtinėje kategorijoje sėkmė lydėjo daugiausia skaitytojų simpatijų pelniusį naujausios laidos Volkswagen Touran.
2016.01.07
Volkswagen lengvųjų automobilių padalinio marketingo direktorius Jürgenas Stackmannas pateikė ataskaitą apie šių metų 11-os mėnesių pardavimus. Pernai visame pasaulyje parduota 6,12 mln. Volkswagen lengvųjų automobilių, o šiemet per tą patį laikotarpį – 5,34 mln., arba 4,5% mažiau, nei rekordiniais laikomais 2014 m. Pagrindiniai pardavimų mažėjimo veiksniai – nesibaigiantis paklausos kritimas Rusijos ir Brazilijos rinkose, dėsningas pardavimų mažėjimas prisotintoje Kinijos rinkoje ir, žinoma, dabar koncerną lydintis negandų šleifas. Komentuodamas pastarąjį veiksnį, J. Stackmannas akcentavo koncerno dedamas maksimalias pastangas, kad klientai patirtų kuo mažiau nepatogumų, pasidžiaugė jų ištikimybe markei ir atkreipė dėmesį į augančius skandalo nepaliestų modelių pardavimus.
2016.01.07
Susumavus 2015 metų vienuolikos mėnesių Volkswagen komercinių automobilių pardavimų rezultatus, paaiškėjo, kad nuo metų pradžios visame pasaulyje parduota 390300 įvairių furgonų, pikapų ir specializuoto Volkswagen transporto važiuoklių. Pernai per tokį pat laikotarpį buvo parduota 401400 analogiško transporto vienetų. Taigi, šiemet šis rezultatas 2,8% kuklesnis.
2016.01.07
Reaguodamas į susidariusią padėtį, Volkswagen koncernas peržiūri investicijas į automobilių gamybos sektorių. Ankstesnėse strategijose numatyta kapitalo išlaidų (CAPEX) suma būdavo maždaug po 13 mlrd. eurų metams. Dabartinėje situacijoje koncerno vadovybė kelia tikslus, kad minėtos kapitalo išlaidos bent jau 2016 metams neviršytų 12 mlrd. eurų.
2015.11.20

2015 m. lapkričio 18 d. Lione vykusios Solutrans tarptautinės krovinių transportavimo sprendimų parodos iškilmingame renginyje apdovanoti konkurso „Tarptautinis metų furgonas 2016” nugalėtojai.

Iš 24 Europos valstybėms atstovaujančių komercinio transporto temomis rašančių žurnalistų sudarytos vertinimo komisijos nuomone, geriausiu furgonu tapo šių metų laidos Volkswagen Transporter, įgijęs teisę visus 2016 metus šalia modelio indekso puikuotis ir šiuo garbingu žymeniu.

2015.10.23

Šiandien Volkswagen patvirtino, kad ES teritorijoje parduodamų dyzelinių automobilių su EU5 ir EU6 standarto EA 288 modelio variklių valdymo sistemose nėra įdiegta taršos parametrus klastojančios neteisėtos programinės įrangos. Taigi, visi ES teritorijoje parduodami automobiliai su minėto tipo varikliais visiškai atitinka teisinius reikalavimus ir aplinkosaugos standartus.

2015.10.08
Volkswagen žengė dar vieną žingsnį informuodama klientus, kurių automobiliams su EA 189 dyzeliniu varikliu yra skirta serviso kampanija. Visi Volkswagen klientai turi greitą ir patogią galimybę pasitikrinti, ar jų automobiliams būtina koreguoti išmetamųjų dujų parametrus.
2015.09.24
Gerb. ponios ir ponai, iš žiniasklaidoje publikuotų straipsnių tikriausiai jau girdėjote, kad „Volkswagen“ deda visas pastangas, kad išsiaiškintų neatitikimus, susijusius su tam tikra programine įranga, naudota dyzeliniuose varikliuose.
2015.04.02
Tik prieš mėnesį Vokietijos automobilių gamintojo Volkswagen komercinių automobilių padalinys Poznanėje (Lenkija) pristatė naująjį Caddy. O dabar, duris plačiai atvėrusiame Ženevos autosalone, pirmą kartą pristatoma pailginta šio furgono versija Caddy Maxi. Ji net 47 cm ilgesnė už bazinį modelį, o atstumas tarp ašių – net 32 cm ilgesnis, nei trumpabazio Caddy.
2015.03.02
Ženevos autosalono atidarymo išvakares vainikavo vienas svarbiausių renginių, kurio nekantriai laukė automobiliais besidominti visuomenė. Paskelbti konkurso Europos „Metų automobilis 2015“ rezultatai ir įvardintas matuotis karaliaus karūną teisę įgijęs automobilis. Šįkart svarbiausieji laurai atiteko didžiausio Vokietijos automobilių gamintojo kūriniui, naujausios, jau aštuntosios kartos Volkswagen Passat.
2017.06.16: Volkswagen pristato naująjį populiariausią automobilį – šeštosios kartos Polo 2017.05.22: Volkswagen tapo 2017 metų inovatyviausiu serijinės gamybos ženklu 2016.09.21: Naujasis „Crafter“ – nauja dimensija! Ekonomiškas, funkcionalus ir patikimas kaip niekada! 2016.08.03: Naujasis Crafter – nauji standartai 2016.07.26: ACC – antistresinis adaptyvinis tempomatas 2016.07.26: Volkswagen toliau didina gamybos ekologiškumą 2016.07.11: Volkswagen ir LG apjungia pastangas 2016.07.11: Ant slenksčio - naujasis Crafter 2016.06.28: Naujajam Tiguan - 5 Euro NCAP žvaigždutės 2016.06.28: Volkswagen palengvino manevravimą su priekaba 2016.06.28: Navigacinė sistema padės net ir gerai pažįstamame kelyje 2016.06.28: Volkswagen elektrobusas atriedėjo į Kiniją 2016.05.17: Volkswagen Amarok - dar galingesnis 2016.05.17: Plus X Award 2016 konkurse Volkswagen šlavė prizus 2016.04.25: Volkswagen pakeliui į prestižinių pikapų segmentą 2016.04.25: Mokinio kuprinė saugos nuo nelaimės kelyje 2016.03.25: Jau galima užsisakyti naująjį Tiguan 2016.02.29: Ženevoje – atnaujintas mažylis Volkswagen up! ir dar nematytas konceptas 2016.02.29: BeatsAudioTM ir Volkswagen bendradarbiavimas 2016.02.19: Ekspertus ir toliau žavi Volkswagen dizainas 2016.02.17: Volkswagen sėkmės istorija 2016.02.17: Naujasis Golf Sportsvan R-Line 2016.02.02: Touran – iš tiesų protingas pasirinkimas! 2016.01.07: Per 11 mėn. – per 5 mln. Volkswagen lengvųjų automobilių 2016.01.07: Nuo metų pradžios - beveik 400000 Volkswagen automobilių 2016.01.07: Volkswagen karpo kapitalo išlaidas 2015.11.20: Volkswagen Transporter - „Metų furgonas 2016” 2015.10.23: Volkswagen išvada: EU5 ir EU6 standartų EA 288 modelio varikliai nėra probleminiai 2015.10.08: Naujas "Volkswagen" informacinis tinklapis 2015.09.24: "Volkswagen" gamintojo pranešimas 2015.04.02: Dar geresnis ir talpesnis naujasis Caddy Maxi 2015.03.02: Volkswagen Passat - Europos „Metų automobilis 2015“