Originalios dalys
Originalios dalys

Originalios dalys

Kas yra originalios Volkswagen detalės?
Tai detalės, kurios tiekiamos Volkswagen surinkimo gamykloms.

Kodėl Jūsų Volkswagen reikia originalios detalės? Originali detalė idealiai pritaikyta konkrečiam automobiliui, todėl ji idealiai tinka būtent Jūsų Volkswagen.

Ar originalioms Volkswagen detalėms suteikiama garantija?
Taip! Šioms detalėms suteikiama 24 mėnesių garantija neribojant automobilio ridos. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Volkswagen automobilių gamyklose, todėl koncernas garantuoja šių detalių kokybę.

Kur galima įsigyti originalių Volkswagen detalių?
Originalias Volkswagen detales parduoda tik oficialūs Volkswagen atstovai, todėl turguje ar kitose parduotuvėse jų būti negali (nebent jos yra nupirktos iš oficialių Volkswagen atstovų ir perparduodamos).

Kodėl detales verta pirkti Volkswagen atstovybėje?
Visos originalios detalės parenkamos naujausiomis kompiuterinėmis programomis, todėl pas mus Jūs operatyviai ir be jokio vargo įsigysite būtent tai, ko reikia Jūsų automobiliui. Be to, čia Jūs visada gausite kvalifikuotų Volkswagen specialistų patarimą.

Ar apsimoka pas mus pirkti detales senesniems Volkswagen automobiliams?
Taip! Daugelio senesnių nei 5 metų Volkswagen automobilių detalės yra parduodamos žymiai pigiau – už tiek, kiek Jūs mokėtume ir už neoriginalią detalę. Todėl prieš pirkdami detalę savo Volkswagen, visada pasiteiraukite jos kainos pas mus! Be to, pas mus galite įsigyti detalių ir jau negaminamiems automobiliams. Mes garantuojame detalių pristatymą visiems automobiliams, pagamintiems per pastaruosius 10 metų.

Prekiaujame tik originaliomis Volkswagen automobilių dalimis. Atsarginių dalių sandėlyje nuolatos yra virš 3000  būtinos komplektacijos pozicijų, kurių bendra vertė yra virš 1 000 000 litų. Detales, kurių sandėlyje nėra, galima užsakyti. Paprastas užsakymas įvykdomas per 3 darbo dienas. Užsisakius detales greituoju paštu, užsakymas įvykdomas per 2 dienas.